En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Rimeks Ekmek Fırını

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
20 oy
Açık 07:00 - 22:00
1 ay önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
4 fotoğraf
Midye at Rimeks Ekmek Fırını
Rimeks Ekmek Fırını restoranında yemek

Hem Kizkalesi hem de bu restoran ziyaret için tavsiye edilir. Birçok yorumcular işaretlemek o hizmet muhteşem. Misafirler bunu buldukları gibi, Ortam oldukça hoş burada.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

"Rimeks Ekmek Fırını" Derecelendirmeleri.

Rimeks Ekmek Fırını hakkında ziyaretçi yorumları

/ 16
M
İçerik kaldırma talebi
Bugün buradan 15 ad Rize simiti, susamlı simit ve Tahinli simit aldım. Hepsi çok lezzetliydi, bayıldım. Fakat 1 tane Tahinli simitten tam 3 tane kol kılı çıktı. 1 değil 2 değil 3! Yahu kardeşim işinizi düzgün yapın be. Sizin kıllarınızı yemek zorunda mıyız! Food: 1 Service: 1 Atmosphere: 1
M
İçerik kaldırma talebi
Lezzet güzel fakat çalışanları müşteri den bıkmış sıran gelir ne istediğini söylersin duymaz başkasıyla konuşur umursamaz tavırlar her sabah ordan alırım her sabah aynı tavırlar lezzetinize yakışmıyor bunlar Food: 1
r
İçerik kaldırma talebi
Yıllardır aynı lezzet tahinli simidi için 100km yapılır bereketli satışlar Meal type: Breakfast Price per person: ₺400–600 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Rimeks Ekmek Fırını haritada
© OpenStreetMaps contributors
Atatürk Cd. No:454
Rize, Türkiye
Adres
Atatürk Cd. No:454, Rize, Türkiye
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 07:00-22:00
SalıSal 07:00-22:00
ÇarşambaÇar 07:00-22:00
PerşembePer 07:00-22:00
CumaCum 07:00-22:00
CumartesiCts 07:00-22:00
PazarPaz 07:00-22:00
Yanlış bilgiyi bildir

Rize' de lezzetli yemekler

"Rize" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: