En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Grauwinkel Café & Deli

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
348 oy
KapalıAçılış: 09:30
18 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
58 fotoğraf
Grauwinkel Café & Deli restoranında yemek
Görüntüyü incele: Grauwinkel Café & Deli
Sipariş verin Grauwinkel Café & Deli restoranında
Grauwinkel Café & Deli'da Yemekler
Grauwinkel Café & Deli restoranında yemek
Grauwinkel Café & Deli iç mekanı
Peynir tabağı at Grauwinkel Café & Deli
Grauwinkel Café & Deli'da Yemekler
Grauwinkel Café & Deli içinin nasıl göründüğüne göz atın
Grauwinkel Café & Deli restoranında yemek
Grauwinkel Café & Deli'da Yemekler
Grauwinkel Café & Deli restoranında yemek
İnceleyin yemek ve yemek masası sergileyen fotoğrafı Grauwinkel Café & Deli
Grauwinkel Café & Deli'da Yemekler

Eğer Eilenriede'i hatırlamak istiyorsanız, önce bu kafe'a gelin. Alışılmış yemeğinizden bir değişiklik yapın ve Grauwinkel Café & Deli'da lezzetli Amerikan usulü fileto, salata ve turta sipariş edin. Burası'a gelin iyi Meyveli kek'u tatmak için. Bu nokta sunar iyi kapuçino içecekleri arasında. Ziyaretçiler bu kafe'da acı içki'i beğenmiyor.

Grauwinkel Café & Deli müşterilerinin rahatlığı için yemek teslimatı sağlar. Bir dizi yorumcular düşünmek o Personel harika bu mekanda olduğunu belirtiyor. Eğer serin hizmet deneyimlemek istiyorsanız, burası'u ziyaret etmelisiniz. Çoğu zaman, bu nokta size muhteşem ambiyans sağlar. Bu kafe restoranının Google'daki ortalama skoru 4.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

Tümünü görDaha az

"Grauwinkel Café & Deli" Derecelendirmeleri.

Grauwinkel Café & Deli hakkında ziyaretçi yorumları

/ 224
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
A
İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 4 Atmosphere: 5
L
İçerik kaldırma talebi
Freundliche Service. Das ist großartig und lecker für alle. Food: 4 Service: 5 Atmosphere: 4 Service: Dine in Meal type: Breakfast Price per person: €10–20 Recommendation for vegetarians: Highly recommend Vegetarian offerings: Not sure Parking space: Somewhat difficult to find parking Parking options: Free of charge street parking Kid-friendliness: Alle sind bekommen ob groß oder klein Wheelchair accessibility: Das ist schwer es sind drei Stufen
G
10 aylar önce
Vielen Dank
Yanıtları göster (1)arrow
R
İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
şarküteri, Vejetaryen seçenekler
€€ Kişi başı fiyat aralığı €10 - €20
Grauwinkel Café & Deli haritada
© OpenStreetMaps contributors
Bödekerstraße 27
Hannover, Aşağı Saksonya, Almanya
Adres
Bödekerstraße 27, Hannover, Aşağı Saksonya, Almanya
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi teslim Açık oturma Paket servisi Rezervasyon Tekerlekli sandalye erişilebilir değil
Açık olduğu saatler
PazartesiPte Kapalı
SalıSal Kapalı
ÇarşambaÇar 09:30-17:30
PerşembePer 09:30-17:30
CumaCum 09:30-17:30
CumartesiCts 09:30-17:30
PazarPaz 09:30-17:30
Yanlış bilgiyi bildir

Hannover' de lezzetli yemekler

"Hannover" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: