En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Viet Thai

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
54 oy
KapalıAçılış: 10:00
Bugün güncellendi
Fotoğraf ekleyin
15 fotoğraf
Sipariş Verin çeşitli sushi seçenekleri
Viet Thai restoranında yemek
Tavuk köri at Viet Thai
Viet Thai adlı restoranda i̇ç mekan ve yemek fotoğraf

Piesteritzer Werkssiedlung'i gezdikten sonra acıktıysanız bu restoran'a uğrayın. Viet Thai paket yemekler ile iyi olan misafirler için akşam yemeği yemek aceleyle yemek yemeyi seven. Çoğu konuklar vurgulamak o Personel sevimli burada olduğunu belirtiyor. Burası restoranındaki hizmet birinin adlandırabileceği hoş bir şeydir. Bu nokta'da, ziyaretçiler rahat Ortam'nın keyfini çıkarabilirler. Bu restoran, Google derecelendirme sisteminde 4 olarak sıralanmıştır.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

"Viet Thai" Derecelendirmeleri.

Viet Thai hakkında ziyaretçi yorumları

/ 52
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
Foad Maow İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Karolin Kündiger İçerik kaldırma talebi
Wir hatten per Lieferung bestellt. Kam in unter einer Stunde, es war alles warm, super verpackt, Fahrer freundlich, Portionen waren gut gefüllt. Price per person: €1–10 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Vegetarian offerings: Not sure
Charly Love You İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: €1–10
Asya, Vejetaryen seçenekler
€€€€ Kişi başı fiyat aralığı €1 - €10
Viet Thai haritada
© OpenStreetMaps contributors
Dessauer Str. 194
Wittenberg, Saksonya-Anhalt, Almanya
Adres
Dessauer Str. 194, Wittenberg, Saksonya-Anhalt, Almanya
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi teslim Paket servisi Rezervasyon Tekerlekli sandalye erişilebilir
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 10:00-20:00
SalıSal 10:00-20:00
ÇarşambaÇar 10:00-20:00
PerşembePer 10:00-20:00
CumaCum 10:00-20:00
CumartesiCts 10:00-20:00
PazarPaz 15:00-20:00
Yanlış bilgiyi bildir

Wittenberg' de lezzetli yemekler

"Wittenberg" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: