En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Taco Rene

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
Açılış saati bilgisi yok
Fotoğraf ekleyin
19 fotoğraf
Restoranın yemek ve bar tezgahı
Fotoğrafı incele: Taco Rene
Al menüden bir içecek
İşte Taco Rene'in bir fotoğrafı
Sipariş verin bir yarım litre açık veya koyu bira
Taco Rene, çeşitli bira sunmaktadır

Ugur Mumcu ParkI'i gör varsayılan olarak, misafirlerin önerisi bu restoran'u da ziyaret etmek. Eğer Meksika mutfağını seviyorsanız, Taco Rene'u gelin. But facebook'ta, ziyaretçiler burası'u ortalamanın altında değerlendirdi.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

"Taco Rene" Derecelendirmeleri.

Taco Rene hakkında ziyaretçi yorumları

/ 3
Yorumunuzu ekleyin
B
İçerik kaldırma talebi
Nazilli gibi bir yerde bira 17 tl . Komik olmuş.
M
İçerik kaldırma talebi
Yenilik her zaman iyidir
H
İçerik kaldırma talebi
Çok yakında inalmaz tatlarda hizmete başlayacaktır.....
Meksika
$$$$ Kişi başı fiyat aralığı TRY 480 tarihine kadar
Taco Rene haritada
© OpenStreetMaps contributors
Istasyon İçi, 09800
Nazilli, Aydın, Türkiye
Adres
Istasyon İçi, Nazilli, Aydın, Türkiye, 09800
Özel özellikler
Açık oturma Kablosuz internet Rezervasyon
Yanlış bilgiyi bildir

Nazilli' de lezzetli yemekler

"Nazilli" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: