En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Roasters Burgers Dortmund

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
Geçici olarak kapalı
1127 oy
Programlanmış saatler: 15:00 - 21:30
15 gün önce güncellendi
Geçici olarak kapalı
Fotoğraf ekleyin
191 fotoğraf
Roasters Burgers Dortmund Videosu
Roasters Burgers Dortmund Videosu
Roasters Burgers Dortmund Videosu
Roasters Burgers Dortmund Videosu
Roasters Burgers Dortmund Videosu
Roasters Burgers Dortmund Videosu
Roasters Burgers Dortmund Videosu
Roasters Burgers Dortmund Videosu
Sipariş verin Roasters Burgers Dortmund restoranında
Roasters Burgers Dortmund iç mekanı
Roasters Burgers Dortmund’in burgerleri çeşitli damak zevklerine tatmin etmek için
Roasters Burgers Dortmund’de kendinize bir burger ısmarlayın
Tadına bakın Roasters Burgers Dortmund tarafından mevcut olan burgerlerden birini
Roasters Burgers Dortmund, burger severleri için {bir|çeşitli|çeşit çeşit|sayısız} seçenek {sunar|sağlar|servis eder}

Reinoldikirche yanından geçerken bu restoran'u ziyaret edin. Her zaman lezzetli tavuk, et suyuna çorba ve çizburger tadını çıkarabilir - Roasters Burgers Dortmund özel teklifi. Harika Personel göstermekgösterir misafirperverlik burası'da. Bu nokta restoranında sağlanan hizmet bir 4.3 yıldızlı Zagat puanını layık. Ziyaretçilerin bakış açısı, hazırlık yapın bu restoran'da yemek yemek için orta fiyatlar ödemeye. Elbette beğeneceksiniz güzel Ortam. 4.3, Google derecelendirme sisteminden Roasters Burgers Dortmund aldı.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

Tümünü görDaha az

"Roasters Burgers Dortmund" Derecelendirmeleri.

Roasters Burgers Dortmund hakkında ziyaretçi yorumları

/ 405
B
İçerik kaldırma talebi
2 tane cheeseburger aldık. 16 € ödedik. Hamburgerler büyük ve çok lezzetliydi. Mekan sessiz ve güzeldi. Sadece servis süresi biraz uzundu, 15-20 dk bekledik. Food: 5 Service: 4 Atmosphere: 4 Service: Dine in Meal type: Dinner Price per person: €10–20
e
İçerik kaldırma talebi
Kesinlikle gidilmemeli organize kötü hatirlatiyim burasi almanya burasi avrupa kendi ülkeniz deil 3 yildir Burda yemek yiyorum Ama. Böle kaba ve saygisiz bir davranis görmedim. Service: Takeaway
Ö
İçerik kaldırma talebi
Hamburgerleri çok ama çok güzel Helal hamburgerler içerisinde ki en iyi yerlerden birtanesi
Fast Food, Amerikan, Vejetaryen seçenekler
€€€€ Kişi başı fiyat aralığı €10 - €20
Roasters Burgers Dortmund haritada
© OpenStreetMaps contributors
Alter Burgwall 12
Dortmund, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Adres
Alter Burgwall 12, Dortmund, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Özel özellikler
Açık oturma Paket servisi Tekerlekli sandalye erişilebilir
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 12:00-21:30
SalıSal 12:00-21:30
ÇarşambaÇar 12:00-21:30
PerşembePer 12:00-21:30
CumaCum 15:00-23:30
CumartesiCts 12:00-23:30
PazarPaz 15:00-21:30
Web sitesi
Instagram
@roastersburgers
Yanlış bilgiyi bildir

Dortmund' de lezzetli yemekler

"Dortmund" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: