En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Restaurant FreCla

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
253 oy
KapalıYarın saat 17:00 açılır.
9 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
38 fotoğraf
Restaurant FreCla restoranında yemek
Restaurant FreCla'da Yemekler
Restaurant FreCla restoranında yemek
Çikolatalı kek at Restaurant FreCla
Patates kızartması at Restaurant FreCla
Ramen at Restaurant FreCla
Restaurant FreCla'da Yemekler
Restaurant FreCla’in i̇ç mekan ve yemek {fotoğraf|resim|görüntü}
Restaurant FreCla adlı restoranda i̇ç mekan ve yemek fotoğraf
Restaurant FreCla iç mekanı
Restaurant FreCla restoranında yemek

Almanya mutfağı hoş bu restoran'da. Güzel pişmiş viyana şinitzeli, salata ve Maultaschen güzel bir tada sahip. Restaurant FreCla sahip lezzetli bira içecekleri arasında.

Burası restoranının sıcak atmosferi ziyaretçilerin rahatlamasını ve iyi vakit geçirmesini sağlar. Dost canlısı Personel ziyaretçileri yıl boyunca ağırlar. Iyi hizmet, bu nokta için büyük bir fayda. Lezzetli yiyecekler ortalama fiyatlar ile sunulur. Bu restoran restoranının Google'daki genel skoru 4.6.

Şehrin en iyisi

Bu ödül, Restaurant Guru sitesindeki incelemeler, puanlar ve kullanıcı etkileşim trendleri gibi birden fazla faktörün analizine dayanır.
Restoran (2023)

"Restaurant FreCla" Derecelendirmeleri.

Foursquare

Henüz derecelendirilmedi

Google

(4.6/5)
247

Trip

(4.5/5)
6

Restaurant FreCla hakkında ziyaretçi yorumları

/ 213
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
Anne Denise Wilhelm İçerik kaldırma talebi
Super leckeres Essen. Price per person: €20–30
Silke Mohr İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 4 Atmosphere: 4 Meal type: Dinner Price per person: €20–30 Parking space: Plenty of parking
Sigrid Zabel İçerik kaldırma talebi
Food: 4 Service: 4 Atmosphere: 4 Meal type: Dinner Price per person: €30–40 Parking space: Plenty of parking Parking options: Free of charge parking lot Parking: Liegt wunderschön oberhalb der Schrebergarten. Kein Autolärm Kid-friendliness: Keine Erfahrung Wheelchair accessibility: Keine Erfahrung
Almanya, Vejetaryen seçenekler
€€ Kişi başı fiyat aralığı €20 - €30
Restaurant FreCla haritada
© OpenStreetMaps contributors
Neuwirtshausstraße 8
Stuttgart, Baden-Vürtemberg, Almanya
Adres
Neuwirtshausstraße 8, Stuttgart, Baden-Vürtemberg, Almanya
Özel özellikler
Açık oturma Rezervasyon Kredi kartı kabul edildi Teslimat yok Paket servisi Tekerlekli sandalye erişilebilir
Açık olduğu saatler
PazartesiPte Kapalı
SalıSal Kapalı
ÇarşambaÇar 17:00-22:00
PerşembePer 17:00-22:00
CumaCum 17:00-22:00
CumartesiCts 11:30-22:00
PazarPaz 11:30-22:00
Instagram
@frecla_restaurant
Yanlış bilgiyi bildir

Stuttgart' de lezzetli yemekler

"Stuttgart" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: