En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

PİYA CAFE

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
35 oy
KapalıAçılış: 09:00
1 ay önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
19 fotoğraf
PİYA CAFE iç mekanı
PİYA CAFE’in dış mekan ve i̇ç mekan {fotoğraf|resim|görüntü}
PİYA CAFE restoranında yemek
PİYA CAFE içinin nasıl göründüğüne göz atın
Görüntüyü incele: PİYA CAFE
İşte PİYA CAFE'in bir görüntüsü

Ziyaretçiler burada lezzetli tabaklar için bir masa ayırır ve Yildiz Chalet manzarasının keyfini çıkarır. Türkiye mutfağının tadını çıkarın bu restoran'da. Nazik Personel sizi PİYA CAFE'da yıl boyunca karşılar. Bir dizi konuklar söylemek o hizmet muhteşem. Google kullanıcıları burası 4.5 ile ödüllendirdi.

PİYA CAFE hakkında ziyaretçi yorumları

/ 30
İ
İçerik kaldırma talebi
Öğle vaktinde geldik,çok sakindi,çok hoş bir atmosferi vardı.Güler yüzle karşılandık.Köri soslu tavuk denedik,servis hızlıydı.Ve lezzeti mükemmeldi. Price per person: ₺400–600 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
F
İçerik kaldırma talebi
Anne yemeklerini istanbulda bulabildiğim tek yer.
F
İçerik kaldırma talebi
çölde açan bir vaha. bu lokasyonda yemek işi biraz sıkıntılı. fabrikasyon olmayan, esnaf lokantası tadı vermeyen, butik; keyifli bir yemek. ortamda görece nezih. çok kedi var. çok pasta çeşidi var, ondan şişiriyor. pastayı çok beğenmedim ama porsiyonlar doyurucu. Price per person: ₺600–800 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Türkiye
PİYA CAFE haritada
© OpenStreetMaps contributors
Gazi Umur Paşa Sk. No:2
İstanbul, Türkiye
Gayrettepe (İstanbul metrosu)
Adres
Gayrettepe (İstanbul metrosu)
Gazi Umur Paşa Sk. No:2, İstanbul, Türkiye
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi teslim Paket servisi
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 09:00-18:00
SalıSal 09:00-18:00
ÇarşambaÇar 09:00-18:00
PerşembePer 09:00-18:00
CumaCum 09:00-18:00
CumartesiCts 09:00-18:00
PazarPaz 09:00-18:00
Yanlış bilgiyi bildir

İstanbul' de lezzetli yemekler

"İstanbul" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: