En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Own kafe bar

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
Açık 12:00 - 02:00
Fotoğraf ekleyin
115 fotoğraf
Own kafe bar restoranında yemek
Çeşitli şeyler arasında, Own kafe bar’da i̇ç mekan ve i̇çecek bulabilirsiniz
Own kafe bar iç mekanı
Own kafe bar'da Yemekler
Own kafe bar restoranında yemek
Own kafe bar'da Yemekler
Own kafe bar içinin nasıl göründüğüne göz atın
Own kafe bar adlı restoranda masalardan birine oturun
Alabilirsiniz bir yarım litre açık veya koyu bira
Resmi gör: Own kafe bar
Own kafe bar, çeşitli bira sunumlar
Keyfini çıkarın bira çeşidine
Bir bira keyfi yap akşam yemeğiyle birlikte
Bir birayı keyifle iç

Google kullanıcıları bu bar'u değerlendirdi ve yüksek bir puan kazanmadı.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

Own kafe bar hakkında ziyaretçi yorumları

/ 74
Q
İçerik kaldırma talebi
Çok kötü bir mekan yemek seçeneği yok içecek yok hizmet eden yok Price per person: ₺400–600 Food: 1 Service: 1 Atmosphere: 1
E
İçerik kaldırma talebi
Teşekkürler Öz Ailesi. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: ₺500–600
Ö
İçerik kaldırma talebi
Restoran kısmı güzel fakat own kafe bar kısmı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bu vizyonda geleceği yok gibi iyi bir işletmeciye ihtiyacı var.
$$$$ Kişi başı fiyat aralığı TRY 480 - TRY 1,200
Own kafe bar haritada
© OpenStreetMaps contributors
Kültür Park No:83
Rize, Türkiye
Adres
Kültür Park No:83, Rize, Türkiye
Özel özellikler
Açık oturma Kablosuz internet Rezervasyon TV Tekerlekli sandalye erişilebilir
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 12:00-02:00
SalıSal 12:00-02:00
ÇarşambaÇar 12:00-02:00
PerşembePer 12:00-02:00
CumaCum 12:00-02:00
CumartesiCts 12:00-02:00
PazarPaz 12:00-02:00
Web sitesi
Yanlış bilgiyi bildir

Rize' de lezzetli yemekler

"Rize" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: