En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

May Food

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
404 oy
Açık 11:00 - 23:00
10 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
16 fotoğraf
May Food restoranında yemek
Patates kızartması at May Food
Patates kızartması at May Food
May Food iç mekanı
May Food içinin nasıl göründüğüne göz atın

Bu restoran ve Mediapark Koln turistler için gerçekten çekici olabilir. Suriye mutfağı May Food'da sunulmaktadır. Burası denemeniz için iyi kebap sunar.

Dost canlısı Personel bu nokta'da ne kadar müşterilerini takdir ettiklerini gösterebilir. Insanlar belirtiyor ki hizmet burada serin. Harika Ortam, bu restoran'u gerçekten özel kılan şeydir ve bu yüzden Zagat uzmanları ona 4.9 yıldızlı bir değerlendirme verdi. May Food, Google derecelendirme sisteminde 4.9 olarak sıralanmıştır.

"May Food" Derecelendirmeleri.

May Food hakkında ziyaretçi yorumları

/ 256
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
Malavika Manoj Manjusha İçerik kaldırma talebi
The shawarma was amazing! Very authentic, a definite recommendation. The service was very nice as well. Meal type: Lunch Price per person: €1–10 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
M
3 aylar önce
Vielen Dank, herzlich willkommen‏‏
Yanıtları göster (1)arrow
zameer fouzan İçerik kaldırma talebi
I searched for the best halal shawarma around Köln Hbf, and this popped up. It's budget-friendly. Food: I ordered a shawarma with rice. They customized it for me since I was the only one there late, around 10 p.m. The chef, Muhammed, was amazing and warm. He offered me tea while I waited for my food. The shawarma and the meal were just brilliant. Price per person: €10–20 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
M
3 aylar önce
Vielen Dank, herzlich willkommen‏‏
Yanıtları göster (1)arrow
Alexandros Rotas İçerik kaldırma talebi
Even though we went there 30 minutes before closure time, the 2 employees were very pleasant and also treated us hot tea. They were the most friendly people I met in cologne during our stay there. It was the first time I tipped with joy. Meal type: Dinner Price per person: €1–10 Food: 4 Service: 5 Atmosphere: 4
M
4 aylar önce
Vielen Dank, herzlich willkommen‏‏
Yanıtları göster (1)arrow
Helal, Suriye, Vejetaryen seçenekler
€€€ Kişi başı fiyat aralığı €1 - €10
May Food haritada
© OpenStreetMaps contributors
Maybachstraße 100
Köln, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Adres
Maybachstraße 100, Köln, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi teslim Paket servisi Tekerlekli sandalye erişilebilir
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 11:00-23:00
SalıSal 11:00-23:00
ÇarşambaÇar 11:00-23:00
PerşembePer 11:00-23:00
CumaCum 11:00-00:30
CumartesiCts 11:00-00:30
PazarPaz 11:00-23:00
Yanlış bilgiyi bildir

Köln' de lezzetli yemekler

"Köln" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: