En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Max.Café

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
263 oy
KapalıYarın saat 09:00 açılır.
23 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
54 fotoğraf
Max.Café restoranında yemek
Max.Café'da Yemekler
Max.Café restoranında yemek
Max.Café'da Yemekler
Pancar salatası at Max.Café
Karides ve irmik lapası at Max.Café
Max.Café adlı restoranda yemek ve dış mekan fotoğraf
Max.Café iç mekanı
Max.Café restoranında yemek
Göz atın i̇ç mekan ve yemek sergileyen fotoğrafı Max.Café
Max.Café Videosu
Max.Café Videosu
Max.Café Videosu
Kahve at Max.Café

Size lezzetli yulaf lapası sunulacak. Sipariş edin mükemmel chai latte, kapuçino veya çay. Hoş Personel insanları yıl boyunca ağırlar. Bu kafe, kalitesi, hizmet, olanakları ve özel özellikleri için 2 Frommer's yıldızı aldı ve şiddetle tavsiye edildi. Max. Café'da muhteşem Ortam vardır. Google kullanıcıları burası'a 4.8 notunu tanıdı.

"Max.Café" Derecelendirmeleri.

Google

(4.8/5)
263

Trip

Henüz derecelendirilmedi

Max.Café hakkında ziyaretçi yorumları

/ 168
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
X
İçerik kaldırma talebi
Un espai molt agradable, amb un bon servei, els cafès molt bons i els plats espectaculars i amb uns ingredients de primera Meal type: Breakfast Price per person: €10–20 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Vegetarian offerings: Vegetarian menu or section
M
4 aylar önce
Schön dass es euch bei uns gefallen hat, bis zum nächsten Mal! :)
Yanıtları göster (1)arrow
G
İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: €10–20 Recommendation for vegetarians: Highly recommend Vegetarian offerings: Large vegetarian selection
M
5 aylar önce
Vielen Dank für 5 Sterne!
Yanıtları göster (1)arrow
S
İçerik kaldırma talebi
Nice place to grab a quick capaccuino Meal type: Breakfast Price per person: €1–10 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
M
5 aylar önce
Vielen Dank für die tolle Bewertung! :)
Yanıtları göster (1)arrow
€€€€ Kişi başı fiyat aralığı €10 - €20
Max.Café haritada
© OpenStreetMaps contributors
Kirchstraße 15
Bağ Bahçesi, Baden-Vürtemberg, Almanya
Adres
Kirchstraße 15, Bağ Bahçesi, Baden-Vürtemberg, Almanya
Özel özellikler
Sadece nakit Teslimat yok Açık oturma Kablosuz internet Paket servisi Rezervasyon Tekerlekli sandalye erişilebilir
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 09:00-17:00
SalıSal 09:00-17:00
ÇarşambaÇar 09:00-17:00
PerşembePer 09:00-17:00
CumaCum 09:00-17:00
CumartesiCts 09:00-16:00
PazarPaz Kapalı
Web sitesi
Yanlış bilgiyi bildir

Bağ Bahçesi' de lezzetli yemekler

"Bağ Bahçesi" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: