En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Le Viet Asian Food & Sushi

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
107 oy
KapalıYarın saat 10:00 açılır.
6 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
22 fotoğraf
Pad thai at Le Viet Asian Food & Sushi
Le Viet Asian Food & Sushi restoranında yemek
Ekşi acı çorba at Le Viet Asian Food & Sushi
Le Viet Asian Food & Sushi iç mekanı
Le Viet Asian Food & Sushi'da Yemekler
Le Viet Asian Food & Sushi restoranında yemek
Fotoğrafı incele: Le Viet Asian Food & Sushi

Bu restoran, Japonya ve Tay mutfağında uzmanlaşmıştır. Açsanız, iyi Tofu ve güzel pişmiş Amerikan usulü fileto için buraya gelin. Dost canlısı Personel yüksek bir düzeyde sergilemeksergiler misafirperverlik Le Viet Asian Food & Sushi'da. Bir dizi konuklar varsaymak o hizmet serin. Burası müşterileri fiyatlar makul not ediyor. Dikkat edebilirsiniz güzel Ortam. But google kullanıcıları bu nokta'u değerlendirdi ve yüksek bir puan başaramadı.

"Le Viet Asian Food & Sushi" Derecelendirmeleri.

Le Viet Asian Food & Sushi hakkında ziyaretçi yorumları

/ 93
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
S
İçerik kaldırma talebi
Food: 2 Service: 2 Atmosphere: 2 Order type: Dine in Price per person: €10–20
f
İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Price per person: €1–10 Recommendation for vegetarians: Not sure Parking space: Plenty of parking Kid-friendliness: Si Wheelchair accessibility: Sisi
K
İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Order type: Takeaway Price per person: €1–10 Recommendation for vegetarians: Highly recommend Parking space: Plenty of parking
Japonya, Tay, Suşi
€€ Kişi başı fiyat aralığı €10 - €20
Le Viet Asian Food & Sushi haritada
© OpenStreetMaps contributors
Flörsheimer Str. 3
Raunheim, Hessen, Almanya
Adres
Flörsheimer Str. 3, Raunheim, Hessen, Almanya
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi Paket servisi Tekerlekli sandalye erişilebilir
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 10:00-20:00
SalıSal 10:00-20:00
ÇarşambaÇar 10:00-20:00
PerşembePer 10:00-20:00
CumaCum 10:00-20:00
CumartesiCts 10:00-20:00
PazarPaz Kapalı
Yanlış bilgiyi bildir

Raunheim' de lezzetli yemekler

"Raunheim" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: