En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Il Castello Potsdam

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
905 oy
Açık 11:00 - 22:00
4 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
160 fotoğraf
Brusketta at Il Castello Potsdam
Spagetti bolonez at Il Castello Potsdam
Il Castello Potsdam restoranında yemek
Il Castello Potsdam'da Yemekler
Tiramisu at Il Castello Potsdam
Spagetti karbonara at Il Castello Potsdam
Il Castello Potsdam restoranında yemek
Il Castello Potsdam'da Yemekler
Il Castello Potsdam iç mekanı
Il Castello Potsdam restoranında yemek
Il Castello Potsdam adlı restoranda masalardan birine oturun
Il Castello Potsdam'da Yemekler
Il Castello Potsdam restoranında yemek
Il Castello Potsdam iç mekanı

Bu restoran, misafirlerine İtalyan mutfağını tatmalarını teklif eder. Tatmadan mükemmel pişmiş salamlı pizza, spagetti carbonara ve lazanya ayrılmayın. Il Castello Potsdam'da, deneyin. Size lezzetli şarap veya iyi bira sunulacak.

Burası restoranının samimi atmosferi misafirlerin rahatlamasını ve iyi vakit geçirmesini sağlar. Profesyonel Personel sizi bu nokta'da yıl boyunca karşılar. Bu restoran restoranında sunulan hizmet - 4.1 yıldızlı Zagat puanını hak ediyor. Göre ziyaretçilerin görüşleri, fiyatlar demokratik. Il Castello Potsdam restoranının Google'daki ortalama puanı 4.1.

"Il Castello Potsdam" Derecelendirmeleri.

Foursquare

Henüz derecelendirilmedi

Google

(4.1/5)
834

Trip

(3.7/5)
43

Il Castello Potsdam hakkında ziyaretçi yorumları

/ 562
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
agelos kfp13 İçerik kaldırma talebi
Amazing food like being in Italy, romantic atmosphere, fantastic people with the smile in their faces!! They make you feel like your home and the pizza is better than in ITALY! Definitely recommended Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Fabian Meyer İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Rene Weinert İçerik kaldırma talebi
Sehr gemütlich, sehr Freundliches Personal wir gehen gerne wieder hin. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Meal type: Dinner Price per person: €20–30 Recommendation for vegetarians: Not sure
İtalyan, Vejetaryen seçenekler
€€ Kişi başı fiyat aralığı €10 - €20
Il Castello Potsdam haritada
© OpenStreetMaps contributors
Potsdamer Str. 16
Potsdam, Brandenburg, Almanya
Adres
Potsdamer Str. 16, Potsdam, Brandenburg, Almanya
Özel özellikler
Açık oturma Kredi kartı kabul edildi teslim Paket servisi Rezervasyon Tekerlekli sandalye erişilebilir Otopark TV
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 11:00-22:00
SalıSal 11:00-22:00
ÇarşambaÇar 11:00-22:00
PerşembePer 11:00-22:00
CumaCum 11:00-22:00
CumartesiCts 11:00-22:00
PazarPaz 11:00-22:00
Yanlış bilgiyi bildir

Potsdam' de lezzetli yemekler

"Potsdam" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: