En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Köşebaşı Cafe

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
Açılış saati bilgisi yok
Fotoğraf ekleyin
11 fotoğraf
Restoranın i̇ç mekan ve tatlı
Köşebaşı Cafe iç mekanı
Görüntüyü gör: Köşebaşı Cafe
İşte Köşebaşı Cafe'in bir görüntüsü

Ataturk House & Ethnography Museum'i varsayılan olarak, misafirlerin önerisi bu kafe'u da gelmek.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

Köşebaşı Cafe hakkında ziyaretçi yorumları

/ 1
Yorumunuzu ekleyin
Nur Öz İçerik kaldırma talebi
Kahvaltı yemeği, çayı ve kahvesi bi öğrenci için ideal bir cafe
$$$$ Kişi başı fiyat aralığı TRY 480 - TRY 1,200
Köşebaşı Cafe haritada
© OpenStreetMaps contributors
Gülbahar Mahallesi
Rize, Türkiye
Adres
Gülbahar Mahallesi, Rize, Türkiye
Yanlış bilgiyi bildir

Rize' de lezzetli yemekler

"Rize" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: