En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Pizza Keyf

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
70 oy
Açık 11:00 - 03:00
2 ay önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
14 fotoğraf
Pizza Keyf restoranında yemek
Pizza Keyf'da Yemekler
Pizza Keyf iç mekanı
Pizza Al pizza Pizza Keyf

Denemek mükemmel pişmiş pizza gerçekten güzel bir fikir. Bu restoran mümkün olmazdı olmadan iyi Personel. Serin hizmet, misafirlerin vurguladığı yorumlarda bir şeydir. Müşteriler takdir ediyor the çekici Ortam Pizza Keyf'da, buraya tekrar tekrar gelmek istiyorlar. Burası, ziyaretçileri tarafından Google'da 4.4 olarak değerlendirilmektedir.

"Pizza Keyf" Derecelendirmeleri.

Pizza Keyf hakkında ziyaretçi yorumları

/ 65
H
İçerik kaldırma talebi
Tadı güzeldi, pizzanın gelme süresi de gayet iyiydi ama çay istediğimizde vermediler ama kasadaki abi Güler yüzlüydü mekan da güzeldi
e
İçerik kaldırma talebi
uzak olmasına rağmen çok hızlı geldi ve yemekler sıcaktı kurye cengiz bey de çok güleryüzlüydü ve yemekler de çok güzeldi Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
ö
İçerik kaldırma talebi
Az önce eve sipariş verdik gece gece sıcacık geldi pizzamız ve patates kızartmamız ellerinize emeğinize sağlık Lezzetine diyecek yok sıcak gelmiş olması ayrıca mutluluk sebebi teşekkürler pizza keyf Food: 5 Service: 5
Pizza
$$$$ Kişi başı fiyat aralığı TRY 200 - TRY 400
Pizza Keyf haritada
© OpenStreetMaps contributors
62. Yol No:2/1
Nevşehir, Türkiye
Adres
62. Yol No:2/1, Nevşehir, Türkiye
Özel özellikler
Açık oturma Kredi kartı kabul edildi teslim Paket servisi
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 11:00-03:00
SalıSal 11:00-03:00
ÇarşambaÇar 11:00-03:00
PerşembePer 11:00-03:00
CumaCum 11:00-03:00
CumartesiCts 11:00-03:00
PazarPaz 11:00-03:00
Yanlış bilgiyi bildir

Nevşehir' de lezzetli yemekler

"Nevşehir" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: