En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Markt-Bäckerei

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
100 oy
Açık 08:00 - 20:00
5 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
4 fotoğraf
Kulüp sandviç at Markt-Bäckerei
Markt-Bäckerei restoranında yemek

Pek çok kişiler işaret etmek o Personel yardımsever Markt-Bäckerei'da. Çoğu yorumcular varsaymak o hizmet hoş. Birçok misafirler fark etmek, Ortam güzel. But burası, Google tarafından ortalamanın altında olarak değerlendirilmiştir.

"Markt-Bäckerei" Derecelendirmeleri.

Markt-Bäckerei hakkında ziyaretçi yorumları

/ 41
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
G M İçerik kaldırma talebi
Other customers are served first, even though they have been waiting for a while. Food: 1 Service: 1 Atmosphere: 1
Marc Theurer İçerik kaldırma talebi
Mostly good products, unfortunately incredibly unfriendly staff. No cutlery to go.
Heike İçerik kaldırma talebi
Gummy pretzels and just expensive
€€ Kişi başı fiyat aralığı €9 - €21
Markt-Bäckerei haritada
© OpenStreetMaps contributors
Berliner Str. 13
Sendenizde, Bavyera, Almanya
Adres
Berliner Str. 13, Sendenizde, Bavyera, Almanya
Özel özellikler
Tekerlekli sandalye erişilebilir
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 08:00-20:00
SalıSal 08:00-20:00
ÇarşambaÇar 08:00-20:00
PerşembePer 08:00-20:00
CumaCum 08:00-20:00
CumartesiCts 08:00-20:00
PazarPaz Kapalı
Yanlış bilgiyi bildir

Sendenizde' de lezzetli yemekler

"Sendenizde" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: