En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Hashtag Paradise

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
272 oy
KapalıAçılış: 14:00
18 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
50 fotoğraf
Hashtag Paradise iç mekanı
Hashtag Paradise içinin nasıl göründüğüne göz atın
Hashtag Paradise adlı restoranda masalardan birine oturun
Hashtag Paradise restoranında yemek
Hashtag Paradise'da Yemekler
Hashtag Paradise Videosu
Hashtag Paradise iç mekanı
Hashtag Paradise, çeşitli tatlılar sunar
Hashtag Paradise içinin nasıl göründüğüne göz atın
Hashtag Paradise adlı restoranda masalardan birine oturun
Hashtag Paradise dış mekanı
Fotoyu gör: Hashtag Paradise
İşte Hashtag Paradise'in bir resmi
Tadını çıkarın bir yarım litre açık veya koyu bira

Hashtag Paradise Marktkirche yakınında. Lezzetli yemekler ve bilgili Personel birleşimini hayal edin, işte tam olarak bu bar sunuyor. Hizmet her zaman muhteşem olur, bunu dikkate alın. Burada demokratik fiyatlar ödeyeceksiniz. Güzel ambiyans, tam olarak uzun bir çalışma haftasından sonra tam ihtiyacınız olan şey olacak. Hashtag Paradise'u ziyaret eden Google kullanıcıları, en uygun not 4.3 olduğunu belirtmektedir.

"Hashtag Paradise" Derecelendirmeleri.

Foursquare

Henüz derecelendirilmedi

Google

(4.3/5)
272

Hashtag Paradise hakkında ziyaretçi yorumları

/ 165
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
O
İçerik kaldırma talebi
Ilgisizler ve havalandırma kötü
H
İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
P
İçerik kaldırma talebi
I recently had the pleasure of visiting the Shisha Bar “HASHTAG PARADISE” in Hannover city center and I absolutely loved it! The service was first class - the staff were friendly, attentive and very accommodating. From the moment I walked in the door I felt warmly welcome. As for the shishas, ​​I have no hesitation in saying they are the best in town. I was really impressed by the quality of the tobacco, the variety of flavors and the perfect preparation. Each hit was a real treat and the atmosphere in the bar made my experience even more enjoyable. The bar's location is great too - right in the city center it's easy to get to and a great place to meet up with friends or just relax. I highly recommend HASHTAG PARADISE and am already looking forward to planning my next visit there. If you are looking for top quality service and the best shishas in town, look no further! Thanks again to the team at “HASHTAG PARADISE” for an unforgettable experience
€€ Kişi başı fiyat aralığı €10 - €20
Hashtag Paradise haritada
© OpenStreetMaps contributors
Grupenstraße 7
Hannover, Aşağı Saksonya, Almanya
Adres
Grupenstraße 7, Hannover, Aşağı Saksonya, Almanya
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi Teslimat yok Paket servisi yok Tekerlekli sandalye erişilebilir
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 14:00-01:00
SalıSal 14:00-01:00
ÇarşambaÇar 14:00-01:00
PerşembePer 14:00-01:00
CumaCum 14:00-03:00
CumartesiCts 14:00-03:00
PazarPaz 14:00-01:00
Instagram
@paradisehannover
Yanlış bilgiyi bildir

Hannover' de lezzetli yemekler

"Hannover" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: