En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Hasborner Kebab

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
288 oy
KapalıAçılış: 14:00
14 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
41 fotoğraf
Hasborner Kebab iç mekanı
Hasborner Kebab içinin nasıl göründüğüne göz atın
Hasborner Kebab restoranında yemek
Hasborner Kebab'da Yemekler
Yunan döneri at Hasborner Kebab
Hasborner Kebab dış mekanı
Hasborner Kebab restoranında yemek
Hasborner Kebab Videosu
Hasborner Kebab Videosu
Hasborner Kebab Videosu
Midye at Hasborner Kebab
Falafel at Hasborner Kebab
Hasborner Kebab adlı restoranda masalardan birine oturun
Hasborner Kebab’da kızarmış patates tadın

Bu restoran'da, sipariş edin. Hasborner Kebab'da, sipariş verebilir paket. Birçok konuklar not etmek o Personel bilgili bu mekanda olduğunu belirtiyor. Muhteşem hizmet yüksek kalite sergiliyor burası'da. Misafirler bunu buldukları gibi, Ortam oldukça hoş burada. Bu nokta restoranının Google'daki ortalama puanı 4.6.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

"Hasborner Kebab" Derecelendirmeleri.

Hasborner Kebab hakkında ziyaretçi yorumları

/ 193
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
L
İçerik kaldırma talebi
Dönernudeln
J
İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
D
İçerik kaldırma talebi
Bester Döner in der Umgebung. Meal type: Lunch Price per person: €1–10
Türkiye, Vejetaryen seçenekler
€€€€ Kişi başı fiyat aralığı €1 - €10
Hasborner Kebab haritada
© OpenStreetMaps contributors
Hauptstraße 2
Tholey, Saarland, Almanya
Adres
Hauptstraße 2, Tholey, Saarland, Almanya
Özel özellikler
Sadece nakit Teslimat yok Paket servisi Tekerlekli sandalye erişilebilir değil
Açık olduğu saatler
PazartesiPte Kapalı
SalıSal 11:30-22:00
ÇarşambaÇar 11:30-22:00
PerşembePer 11:30-22:00
CumaCum 11:30-22:00
CumartesiCts 14:00-22:00
PazarPaz 14:00-22:00
Instagram
@hasbornerkebab
Yanlış bilgiyi bildir

Tholey' de lezzetli yemekler

"Tholey" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: