En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Reyhanlı döner gözde döner

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
20 oy
Açık 08:00 - 22:00
3 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
42 fotoğraf
Falafel at Reyhanlı döner gözde döner
Reyhanlı döner gözde döner restoranında yemek
Reyhanlı döner gözde döner restoranında yemek
Reyhanlı döner gözde döner’in yemek ve i̇ç mekan {fotoğraf|resim|görüntü}
Reyhanlı döner gözde döner dış mekanı
Reyhanlı döner gözde döner'da Yemekler
Reyhanlı döner gözde döner iç mekanı
Reyhanlı döner gözde döner adlı restoranda i̇ç mekan ve patates kızartması resim
Reyhanlı döner gözde döner dışının nasıl göründüğüne göz atın
Reyhanlı döner gözde döner'da Yemekler
Reyhanlı döner gözde döner restoranında yemek
Resmi incele: Reyhanlı döner gözde döner
İşte Reyhanlı döner gözde döner'in bir resmi
Reyhanlı döner gözde döner fotoğraf

Unutmayın ucuz hizmet burada deneyimleyebileceğiniz bir şeydir, kullanıcıların yorumlarına göre. Sıkıcı Ortam misafirleri çekmez. Bu kafe, Google kullanıcıları tarafından takdir edilmemiş ve sağladıkları ortalamanın altında bir 3.7 ile derecelendirilmiştir.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

"Reyhanlı döner gözde döner" Derecelendirmeleri.

Reyhanlı döner gözde döner hakkında ziyaretçi yorumları

/ 16
Furki Sanverdi İçerik kaldırma talebi
Hiç güzel değil içi çok kuru ekmekte aynı şekilde kuru içinde kemik vardı lütfen birdan almayın ve fiyatına göre çok çok kötü onun yerine has ferahtan alın Meal type: Lunch Price per person: ₺1–200
osman bakirhan İçerik kaldırma talebi
Çok geç servisler geliyor ve dönerde kıl çıkıyor lütfen almayın tavsiye etmiyorum yerine öncü döner de alın Price per person: ₺1,000+
R
11 aylar önce
Niye yalan söylüyorsun önceden gözdedeymiş millet nerden alacak sanamı soracak ifracı
Yanıtları göster (1)arrow
Youtubee İçerik kaldırma talebi
Buz gibi geldi içi deri dolu tavuk yok ekmek çok ıslaktı ve içinden anlam veremediğiniz şekilde kemik çıktı tavsiye etmem teşekkürler Price per person: ₺1–100 Food: 1 Service: 1 Atmosphere: 1
R
11 aylar önce
Niye yalan söylüyorsun teraziyle tartarak etini koyyoruz tavukta kemiksiz geliyor döner için kemikte iyi bir iftara olmuş ama tutmaz bu yalanlarınız köpükte gidiyor sogumasın diye
Yanıtları göster (1)arrow
Reyhanlı döner gözde döner haritada
© OpenStreetMaps contributors
242. Sk. 2A
Reyhanlı, Hatay, Türkiye
Adres
242. Sk. 2A, Reyhanlı, Hatay, Türkiye
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi teslim Paket servisi Rezervasyon
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 08:00-22:30
SalıSal Kapalı
ÇarşambaÇar 08:00-22:00
PerşembePer 08:00-22:30
CumaCum 08:00-22:30
CumartesiCts 08:00-22:30
PazarPaz 11:00-20:30
Web sitesi
Yanlış bilgiyi bildir

Reyhanlı'de lezzetli yemekler

"Reyhanlı" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: