En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Gourmet Lin

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
4829 oy
KapalıAçılış: 17:30
6 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
328 fotoğraf
Tavuk kanatları at Gourmet Lin
Gourmet Lin iç mekanı
Seçin et lezzetleri Gourmet Lin
Gourmet Lin içinin nasıl göründüğüne göz atın
Seçin farklı sushi seçenekleri
Çikolatalı kek at Gourmet Lin
Gourmet Lin restoranında yemek
Gourmet Lin, i̇ç mekan ve yemek ile öne çıkmaktadır
Gourmet Lin'da Yemekler
Gourmet Lin restoranında yemek
Gourmet Lin'da Yemekler
Gourmet Lin restoranında yemek
Gourmet Lin'da Yemekler
Gourmet Lin restoranında yemek

Bu yerde Çin ve Moğolistan mutfağını sipariş edebilirsinizs. Güzel pişmiş jumbo karides, suşi ve balık hoş bir tada sahip. Bu restoran'da, iyi krem brüle'e dikkat edin. Bir seçki lezzetli şarap, bira veya acı içki sunulur ziyaretçilere. Çay'yi tatma şansını yakala.

Çoğu ziyaretçiler işaretlemek o Personel nazik bu mekanda olduğunu belirtiyor. Gourmet Lin, kalitesi, hizmet, olanakları ve özel özellikleri için 2 Frommer's yıldızı aldı ve şiddetle tavsiye edildi. Pek çok kişiler fark etmiş olmak o yemekler sahip ortalama fiyatlar. Harika dekor ve sakin ambiyans misafirlerin burada rahat hissetmelerini sağlar. Burası ziyaretçilerin görüşlerine göre Google'da 4.2 aldı.

Şehrin en iyisi

Bu ödül, Restaurant Guru sitesindeki incelemeler, puanlar ve kullanıcı etkileşim trendleri gibi birden fazla faktörün analizine dayanır.
Kafeterya
Suşi

Gourmet Lin hakkında ziyaretçi yorumları

/ 861
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
D
İçerik kaldırma talebi
Alles war sehr lecker. Doğu Mutfağı sevenler bu adreste doğru çok lezziz...
J
İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: €30–40
G
İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: €20–30 Parking space: Somewhat difficult to find parking Parking options: Free of charge parking lot, Free of charge street parking
Asya, Çin, Moğolistan
€€ Kişi başı fiyat aralığı €30 - €40
Gourmet Lin haritada
© OpenStreetMaps contributors
Zollersbühnstraße 2
Rastatt, Baden-Vürtemberg, Almanya
Adres
Zollersbühnstraße 2, Rastatt, Baden-Vürtemberg, Almanya
Özel özellikler
Teslimat yok Rezervasyon Tekerlekli sandalye erişilebilir Otopark TV
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 17:30-23:00
SalıSal 17:30-23:00
ÇarşambaÇar 17:30-23:00
PerşembePer 17:30-23:00
CumaCum 17:30-23:00
CumartesiCts 11:30-23:30
PazarPaz 11:30-16:30
17:00-22:00
Web sitesi
Yanlış bilgiyi bildir

Rastatt' de lezzetli yemekler

"Rastatt" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: