En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Keltenklause Nonnweiler

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
Kalıcı olarak kapatılabilir
148 oy
Programlanmış saatler: 11:00 - 22:00
27 gün önce güncellendi
Kalıcı olarak kapatılabilir
Fotoğraf ekleyin
20 fotoğraf
Keltenklause Nonnweiler restoranında yemek
Keltenklause Nonnweiler'da Yemekler
Keltenklause Nonnweiler, i̇ç mekan ve bira ile öne çıkmaktadır
Keltenklause Nonnweiler dış mekanı
Keltenklause Nonnweiler restoranında yemek
Fotoyu incele: Keltenklause Nonnweiler

Hindistan ve İtalyan mutfağı tatmanız gereken olmazsa olmazlar bu restoran'da olmazsa olmazlar. Yemek teslimatı Keltenklause Nonnweiler için büyük bir fayda. Tatmadan lezzetli salata, çizburger ve şnitzel tabağı gitmeyin. Çoğu kullanıcı ifade ediyor ki Personel profesyonel. Burası, kalitesi, hizmet, olanakları ve özel özellikleri için 2 Frommer's yıldızı aldı ve şiddetle tavsiye edildi. Buradaki fiyatlar demokratik olduğu bildiriliyor. Ziyaretçiler bunu gördükleri gibi, Ortam oldukça egzotik burada. But misafirler bu nokta'i Google'da ortalamanın altında değerlendiriyor.

"Keltenklause Nonnweiler" Derecelendirmeleri.

Keltenklause Nonnweiler hakkında ziyaretçi yorumları

/ 119
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
A
İçerik kaldırma talebi
Essen war sehr lecker, Bedienung freundlich. Das Ambiente hätte etwas gemütlicher sein können. Aber alles war sauber und ordentlich. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Price per person: €10–20 Parking space: Plenty of parking Parking options: Free of charge parking lot
M
İçerik kaldırma talebi
Sehr leckeres Essen (Naan Brot, Punjabi Chicken und Tandoori Chicken) und sehr nette Bedienung der außenbereich könnte einladender gestaltet werden. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Price per person: €10–20 Recommendation for vegetarians: Highly recommend Vegetarian offerings: Vegetarian menu or section Parking space: Plenty of parking Wheelchair accessibility: Ja
F
İçerik kaldırma talebi
Chicken coco biryani super lacka
Hindistan, İtalyan
€€€€ Kişi başı fiyat aralığı €10 - €20
Keltenklause Nonnweiler haritada
© OpenStreetMaps contributors
Ringwallstraße 99
Nonnweiler, Saarland, Almanya
Adres
Ringwallstraße 99, Nonnweiler, Saarland, Almanya
Özel özellikler
Tekerlekli sandalye erişilebilir
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 17:00-22:00
SalıSal 17:00-22:00
ÇarşambaÇar 17:00-22:00
PerşembePer 11:00-14:00
17:00-22:00
CumaCum 11:00-14:00
17:00-22:00
CumartesiCts 11:00-14:00
17:00-22:00
PazarPaz 11:00-22:00
Yanlış bilgiyi bildir

Nonnweiler' de lezzetli yemekler

"Nonnweiler" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: