En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

FAMiiLE Sushi Pulheim

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
324 oy
Açık 12:00 - 22:00
1 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
52 fotoğraf
Bahar rulosu at FAMiiLE Sushi Pulheim
FAMiiLE Sushi Pulheim iç mekanı
İnceleyin dış mekan ve i̇çecek tasvir eden görseli FAMiiLE Sushi Pulheim
Bahar rulosu at FAMiiLE Sushi Pulheim
FAMiiLE Sushi Pulheim restoranında yemek
FAMiiLE Sushi Pulheim'da Yemekler
Ceviche at FAMiiLE Sushi Pulheim
Kulüp sandviç at FAMiiLE Sushi Pulheim
FAMiiLE Sushi Pulheim restoranında yemek
Seçin farklı sushi seçenekleri
FAMiiLE Sushi Pulheim'da Yemekler
FAMiiLE Sushi Pulheim restoranında yemek
FAMiiLE Sushi Pulheim'da Yemekler
Fotoyu gör: FAMiiLE Sushi Pulheim

Bu restoran'u ziyaret edin lezzetli Nigiri, Mango ruloları ve Amerikan usulü fileto'u tatmak için. Yemek teslimatı FAMiiLE Pulheim için önemli bir avantaj. Personel profesyonel olduğu burası'u bu kadar güzel yapan şey. Insanlar belirtiyor ki hizmet burada iyi. Buradaki fiyatlar adil olduğu bildiriliyor. Kesinlikle huzurlu Ortam ve harika dekor beğeneceksiniz. Google kullanıcıları bu nokta'a 4.5 derecesini verdi.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

Tümünü görDaha az

"FAMiiLE Sushi Pulheim" Derecelendirmeleri.

Foursquare

Henüz derecelendirilmedi

Google

(4.5/5)
324

FAMiiLE Sushi Pulheim hakkında ziyaretçi yorumları

/ 185
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
M
İçerik kaldırma talebi
Wirklich sehr sehr lecker! Hatten Sweet Duck und Lemon Beef. Top! Food: 5 Service: 5 Order type: Delivery Meal type: Dinner Price per person: €20–30
P
İçerik kaldırma talebi
Wir gehen sehr gerne und oft dort essen. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 3 Order type: Dine in Meal type: Lunch Price per person: €10–20 Recommendation for vegetarians: Highly recommend Vegetarian offerings: Large vegetarian selection Parking space: Plenty of parking Parking options: Free of charge parking lot
A
İçerik kaldırma talebi
yum Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Asya, Vejetaryen seçenekler
€€ Kişi başı fiyat aralığı €20 - €30
FAMiiLE Sushi Pulheim haritada
© OpenStreetMaps contributors
Levenkaulstraße 4
Pulheim, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Adres
Levenkaulstraße 4, Pulheim, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi teslim Açık oturma Paket servisi Rezervasyon Tekerlekli sandalye erişilebilir değil
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 12:00-22:00
SalıSal 12:00-22:00
ÇarşambaÇar 12:00-22:00
PerşembePer 12:00-22:00
CumaCum 12:00-22:00
CumartesiCts 12:00-22:00
PazarPaz 13:00-22:00
Web sitesi
Instagram
@fam_ii_le
Yanlış bilgiyi bildir

Pulheim' de lezzetli yemekler

"Pulheim" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: