En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Com Viet

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
KapalıAçılış: 11:30
1 yıl önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
11 fotoğraf
Com Viet restoranında yemek
Com Viet dış mekanı
Resmi incele: Com Viet

Misafirler vurgular ki Vietnam mutfağı burada beğeniyorlar.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

"Com Viet" Derecelendirmeleri.

Com Viet hakkında ziyaretçi yorumları

/ 1
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
D
İçerik kaldırma talebi
Das Essen ist einfach nur lecker und stets frisch zubereitet. Die Inhaberin begegnet dir stets mit einem lächeln und freundlichen Worten. Ich freue mich immer, dort essen gehen zu können. Ich kann nur eins sagen, geht hin und probiert es selbst einmal aus.
Vietnam
€€€€ Kişi başı fiyat aralığı €11 - €20
Com Viet haritada
© OpenStreetMaps contributors
Friedrich-Ebert-Str. 47, 03044
Kottbus, Brandenburg, Almanya
Adres
Friedrich-Ebert-Str. 47, Kottbus, Brandenburg, Almanya, 03044
Özel özellikler
teslim Açık oturma Paket servisi Rezervasyon
Açık olduğu saatler
PazartesiPte Kapalı
SalıSal 11:30-14:30
17:00-22:30
ÇarşambaÇar 11:30-14:30
17:00-22:30
PerşembePer 11:30-14:30
17:00-22:30
CumaCum 11:30-14:30
17:00-22:30
CumartesiCts 17:00-22:30
PazarPaz 11:30-14:30
17:00-22:30
Yanlış bilgiyi bildir

Kottbus'de lezzetli yemekler

"Kottbus" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: