En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Kebap Fabrik

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
526 oy
KapalıAçılış: 12:30
1 ay önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
41 fotoğraf
Al et yemekleri Kebap Fabrik
Kebap Fabrik iç mekanı
Kebap Fabrik restoranında yemek
Kebap Fabrik'da Yemekler
Kebap Fabrik içinin nasıl göründüğüne göz atın
Bir burger alın Kebap Fabrik restoranında
Kebap Fabrik adlı restoranda masalardan birine oturun
Kebap Fabrik restoranında yemek
Kebap Fabrik'da Yemekler
Kebap Fabrik’in burgerleri farklı damak zevklerine hitap eder
Sipariş Verin pizza Kebap Fabrik
Görüntüyü gör: Kebap Fabrik

Bu restoran olması gerekir lezzetli pizza, Amerikan usulü fileto ve domuz pastırması için. Yemek servisi Kebap Fabrik için büyük bir artı. Serin Personel misafirleri yıl boyunca ağırlar. Misafirler burası’da hızlı hizmet ile iyi bir deneyim yaşayacaklar. Fiyatlar, aldığınız kalite için ortalama. Elbette rahat Ortam ve güzel dekor beğeneceksiniz. Bu nokta, müşterileri tarafından Google'da 4.9 olarak değerlendirilmektedir.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

Tümünü görDaha az

"Kebap Fabrik" Derecelendirmeleri.

Kebap Fabrik hakkında ziyaretçi yorumları

/ 316
E
İçerik kaldırma talebi
Burger Çok lezzetli kesinlikle tavsiye ederim. Meal type: Dinner Price per person: €10–20
F
İçerik kaldırma talebi
Türkiyede yediğim kebap ile burada yediğim arasinda hic fark yoktu favorimiz köfte oldu. Ellerinize sağlık. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
B
İçerik kaldırma talebi
İlk gelişimden buyana uzun süre oldu ve o günden beri sürekli dışarda yemek istediğimde tercihim bu mekan oluyor…hem çalışanların güler yüzlü ve özeni hem hijyenik olarak üst seviyede olması ve yemeklerin kaliteli ve lezzetli olması Kebap Fabrik’in daimi müşterisi durumuna geldim herkese itinayla öneririm…! Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
€€ Kişi başı fiyat aralığı €10 - €20
Kebap Fabrik haritada
© OpenStreetMaps contributors
Bertoldistraße 6
Köln, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Adres
Bertoldistraße 6, Köln, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi Açık oturma Kablosuz internet Paket servisi Rezervasyon
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 11:30-22:00
SalıSal Kapalı
ÇarşambaÇar 11:30-22:00
PerşembePer 11:30-22:00
CumaCum 11:30-22:00
CumartesiCts 12:30-22:00
PazarPaz 12:30-22:00
Web sitesi
Yanlış bilgiyi bildir

Köln' de lezzetli yemekler

"Köln" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: