En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Café Mainstreet

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
729 oy
KapalıAçılış: 07:30
15 gün önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
132 fotoğraf
Café Mainstreet restoranında yemek
Café Mainstreet'da Yemekler
Café Mainstreet restoranında yemek
Café Mainstreet'da Yemekler
Café Mainstreet restoranında yemek
Café Mainstreet'da Yemekler
Café Mainstreet restoranında yemek
Café Mainstreet'da Yemekler
Pancar salatası at Café Mainstreet
Pankekler at Café Mainstreet
Saşimi at Café Mainstreet
Wafl at Café Mainstreet
Café Mainstreet iç mekanı
Café Mainstreet içinin nasıl göründüğüne göz atın

Yemek lezzetli kahvaltılık simitler, domuz eti ve Amerikan usulü fileto hoş bir deneyim. Bu kafe'da, sipariş edebilirsiniz. Bir koleksiyon lezzetli latte, limonata veya çay tavsiye edilir ziyaretçilere.

Café Mainstreet restoranının sıcak atmosferi ziyaretçilerin rahatlamasını ve iyi vakit geçirmesini sağlar. Çoğu konuklar bulmak o Personel çekici bu mekanda olduğunu belirtiyor. Dayalı olarak misafirlerin görüşleri, hizmet serin. Buradaki fiyatlar düşük olduğu bildiriliyor. Pek çok ziyaretçiler varsaymak o dekor burada güzel. Burası ziyaretçilerin görüşlerine göre Google'da 4.7 aldı.

Şehrin en iyisi

Bu ödül, Restaurant Guru sitesindeki incelemeler, puanlar ve kullanıcı etkileşim trendleri gibi birden fazla faktörün analizine dayanır.
Kafe
Kafe
Tatlılar

İncelemelerde sıkça bahsedilen

Tümünü görDaha az

Café Mainstreet hakkında ziyaretçi yorumları

/ 537
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
B
İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
L
İçerik kaldırma talebi
War lecker, Kuchenstücke sind aber zu klein... Food: 4 Service: 4 Atmosphere: 5 Meal type: Other Price per person: €1–10 Parking space: Plenty of parking Parking options: Free of charge parking lot Parking: Parkplätze neben dem Café extra vorhanden Kid-friendliness: Gut
J
İçerik kaldırma talebi
We’re a family from the US staying at an apartment nearby. We enjoyed our brunch very much. I’m not sure if they had a menu in English, but I used my Google translate app to read the menu. We’ve been traveling through Europe for a couple weeks now and my kids were really craving some eggs and bacon so they ordered the American Breakfast and loved it. I had the Italian Bagel and really enjoyed it. Our server was very friendly and took great care of us. I highly recommended Café Mainstreet. Meal type: Brunch Price per person: €10–20 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
€€ Kişi başı fiyat aralığı €10 - €20
Café Mainstreet haritada
© OpenStreetMaps contributors
Hauptstraße 11b
Poing, Bavyera, Almanya
Adres
Hauptstraße 11b, Poing, Bavyera, Almanya
Özel özellikler
Açık oturma Paket servisi Otopark Rezervasyon Kredi kartı kabul edildi Teslimat yok Kablosuz internet Tekerlekli sandalye erişilebilir
Açık olduğu saatler
PazartesiPte Kapalı
SalıSal Kapalı
ÇarşambaÇar 07:30-18:00
PerşembePer 07:30-18:00
CumaCum 07:30-18:00
CumartesiCts 07:30-18:00
PazarPaz 07:30-18:00
Instagram
@cafe.mainstreet
Yanlış bilgiyi bildir

Poing' de lezzetli yemekler

"Poing" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: