En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

CAFE SÜTLAÇ

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
23 oy
Açık 09:00 - 00:00
1 ay önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
26 fotoğraf
CAFE SÜTLAÇ restoranında yemek
CAFE SÜTLAÇ'da Yemekler
CAFE SÜTLAÇ restoranında yemek
Cheesecake at CAFE SÜTLAÇ
Çikolatalı kek at CAFE SÜTLAÇ
Çikolatalı mus at CAFE SÜTLAÇ
Bu, CAFE SÜTLAÇ’de i̇ç mekan ve yemek gösteren fotoğraf

Yemek yemek için bu confectionary restaurant'a gelin. Etkili Personel tarzını ve karakterini yansıtır CAFE SÜTLAÇ. Harika hizmet nasıl burada olduğunu Öğrenin. Burası ile sakin Ortam yolculuğunuza başlayabileceğiniz bir yer olabilir. Bu nokta, Google derecelendirme sisteminde 4.6 aldı.

İncelemelerde sıkça bahsedilen

"CAFE SÜTLAÇ" Derecelendirmeleri.

CAFE SÜTLAÇ hakkında ziyaretçi yorumları

/ 16
z
İçerik kaldırma talebi
lezzetli sütlaç turbo tavsiye ederim
K
İçerik kaldırma talebi
Bol fındıklı lezzetli sütlaçlar çok beğendik, fiyatı uygun kesinlikle gidilmeli, elinize sağlık
d
İçerik kaldırma talebi
Tadı baya kötü. Yani sütlaç tatlı sonuçta ama ilk defa bı sütlaçtan acı tadı aldım. Baya kötüydü tercih edilmez. Food: 1 Service: 1 Atmosphere: 1
Atatürk Cd. 449/b
Rize, Türkiye
Adres
Atatürk Cd. 449/b, Rize, Türkiye
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi teslim Paket servisi
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 09:00-00:00
SalıSal 09:00-00:00
ÇarşambaÇar 09:00-00:00
PerşembePer 09:00-00:00
CumaCum 09:00-00:00
CumartesiCts 09:00-00:00
PazarPaz 12:00-00:00
Yanlış bilgiyi bildir

Rize' de lezzetli yemekler

"Rize" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: