En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Beit Halab

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
Geçici olarak kapalı
57 oy
Programlanmış saatler: 11:00 - 22:00
1 ay önce güncellendi
Geçici olarak kapalı
Fotoğraf ekleyin
25 fotoğraf
Beit Halab restoranında yemek
Beit Halab'da Yemekler
Beit Halab restoranında yemek
Beit Halab'da Yemekler
Falafel at Beit Halab
Patates kızartması at Beit Halab
Beit Halab dış mekanı

Right after seeing Reutlinger Naturkundemuseum, come for a meal. The average rating of this restaurant on Google is 4.5.

"Beit Halab" Derecelendirmeleri.

Beit Halab hakkında ziyaretçi yorumları

/ 29
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
G
İçerik kaldırma talebi
Nice Oriental dishes or rolls such as falafel and always friendly
B
İçerik kaldırma talebi
Dönner war lecker.
B
6 yıllar önce
Danke♥️
Yanıtları göster (1)arrow
A
İçerik kaldırma talebi
Great fluffy and tasty falafel, fresh tabuleh and excellent spinach rolls. Nice vegan options
Google adresinden fotoğraf
B
6 yıllar önce
Thanks ❤️
Yanıtları göster (1)arrow
€€€€ Kişi başı fiyat aralığı €9 tarihine kadar
Wilhelmstraße 104
Reutlingen, Baden-Vürtemberg, Almanya
Adres
Wilhelmstraße 104, Reutlingen, Baden-Vürtemberg, Almanya
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 11:00-22:00
SalıSal 11:00-22:00
ÇarşambaÇar 11:00-22:00
PerşembePer 11:00-22:00
CumaCum 11:00-22:00
CumartesiCts 11:00-22:00
PazarPaz 11:30-21:30
Yanlış bilgiyi bildir

Reutlingen' de lezzetli yemekler

"Reutlingen" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: