En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

,Alte Zunft"

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
222 oy
Açık 17:00 - 21:00
Bugün güncellendi
Fotoğraf ekleyin
183 fotoğraf
Tavuk kanatları at ,Alte Zunft"
Dışını kontrol edin ,Alte Zunft"
Bu, ,Alte Zunft"’de yemek ve bira betimleyen görüntü
,Alte Zunft" restoranında yemek
Restoranın dış mekan ve yemek masası
,Alte Zunft" adlı restoranda masalardan birine oturun
,Alte Zunft" iç mekanı
,Alte Zunft" için dış cephe önemli bir özelliktir
,Alte Zunft" dış mekanı
,Alte Zunft" dışının nasıl göründüğüne göz atın
,Alte Zunft"'da Yemekler
,Alte Zunft" restoranında yemek
,Alte Zunft" restoranında yemek
,Alte Zunft"'da Yemekler

Eğer Museum Festung Doemitz'i izledikten sonra acıktıysanız, ziyaret edin bu restoran akşam yemeği için. Carpe diem – Almanya mutfağı seni bekliyor. Size mükemmel pişmiş Amerikan usulü fileto, Güveç ve alabalık teklif edilecek. Gaststube Alte Zunft için the puan Trip sitesinde yüksek değil.

Neşeli Personel çok çalışır, pozitif kalır ve burayı harika yapar. Hoş hizmet bir önemli avantaj olurburası'daki düşük fiyatlar ile hoş bir şekilde etkileneceksiniz. Bu yerin ambiyans güzel olduğunu gösteriyor. Google kullanıcıları bu nokta 4.5 ile ödüllendirdi.

Şehrin en iyisi

Bu ödül, Restaurant Guru sitesindeki incelemeler, puanlar ve kullanıcı etkileşim trendleri gibi birden fazla faktörün analizine dayanır.
Harika servis (2023)

İncelemelerde sıkça bahsedilen

Tümünü görDaha az

",Alte Zunft"" Derecelendirmeleri.

Foursquare

Henüz derecelendirilmedi

Google

(4.5/5)
189

Trip

(4.2/5)
21

,Alte Zunft" hakkında ziyaretçi yorumları

/ 177
Yorumları çevir
Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Yorumunuzu ekleyin
Twanos İçerik kaldırma talebi
This is one of the best dishes I've ever tasted. Please not that I'm not an culinary person but all these tastes just complimented eachother like I've never experienced before. This place is a "must have been there" for everybody who ever close to here. Food: 5 Service: 4 Atmosphere: 5 Price per person: €20–30
Birgit Wiemann İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 4 Price per person: €20–30
,
bir ay önce
Vielen Dank für Ihren Besuch
Yanıtları göster (1)arrow
Patricia Wira İçerik kaldırma talebi
Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Almanya, Vejetaryen seçenekler
€€€€ Kişi başı fiyat aralığı €20 - €30
,Alte Zunft" haritada
© OpenStreetMaps contributors
Schweriner Str. 17
Dömitz, Mecklenburg-Vorpommern, Almanya
Adres
Schweriner Str. 17, Dömitz, Mecklenburg-Vorpommern, Almanya
Özel özellikler
Paket servisi Sadece nakit Açık oturma Rezervasyon Tekerlekli sandalye erişilebilir Otopark
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 17:00-21:00
SalıSal Kapalı
ÇarşambaÇar Kapalı
PerşembePer Kapalı
CumaCum 17:00-21:00
CumartesiCts 17:00-21:00
PazarPaz 17:00-21:00
Yanlış bilgiyi bildir

Dömitz' de lezzetli yemekler

"Dömitz" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: