En iyi restoranları bulun! İşletmeler için

Alo Balık

İstek listesine ekle
Karşılaştırmaya ekle
296 oy
KapalıAçılış: 12:00
3 yıl önce güncellendi
Fotoğraf ekleyin
107 fotoğraf
Alo Balık restoranında yemek
Alo Balık'da Yemekler
Alo Balık restoranında yemek
Alo Balık'da Yemekler
Alo Balık restoranında yemek
Alo Balık iç mekanı
Alo Balık içinin nasıl göründüğüne göz atın
Deneyin pizza Alo Balık
Alo Balık'da Yemekler
Alo Balık restoranında yemek
Alo Balık'da Yemekler
Alo Balık restoranında yemek
Alo Balık, çeşitli tatlılar sunar
Bu, Alo Balık’de i̇ç mekan ve i̇çecek betimleyen fotoğraf

Eğer Ataturk ParkI civarındaysanız, bu restoran'u ziyaret edin. Facebook kullanıcıları Alo Balık için 4.6 yıldız verdi, bu nedenle yiyecek ve hizmet açısından ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilir.

"Alo Balık" Derecelendirmeleri.

Alo Balık hakkında ziyaretçi yorumları

/ 63
O
İçerik kaldırma talebi
Mezeler güzel ve lezzetliydi
H
İçerik kaldırma talebi
Mezeler güzel,balık lezzetli e daha ne olsun
E
İçerik kaldırma talebi
Lezzet konusunda fena değiller ama fiyatları oldukça ve oldukça KAZIK...4kişi için akşam yemeğine gidiyorsanız yanınızda yüklü bir mebla bulundurmanız gerek
Deniz mahsülleri
$$$$ Kişi başı fiyat aralığı TRY 1,200 - TRY 2,500
Alo Balık haritada
© OpenStreetMaps contributors
Ethem Ekin Sk. No:10/A
Adana, Türkiye
Adres
Ethem Ekin Sk. No:10/A, Adana, Türkiye
Özel özellikler
Kredi kartı kabul edildi Kablosuz internet Rezervasyon
Açık olduğu saatler
PazartesiPte 12:00-12:30
SalıSal 12:00-12:30
ÇarşambaÇar 12:00-12:30
PerşembePer 12:00-12:30
CumaCum 12:00-12:30
CumartesiCts 12:00-12:30
PazarPaz 12:00-12:30
Yanlış bilgiyi bildir

Adana' de lezzetli yemekler

"Adana" restoran özellikleri

Güncellenme tarihi: